طراحی بنر تبلیغاتی اینستاگرام

اینکه در instagram ثبت آگهی موفقی داشته باشید باید مواردی متعددی را در نظر بگیرید ، این موارد در کنار یکدیگر می تواند نقش بسزایی در موفقیت اگهی شما داشته باشند.

۱- طراحی بنر با کیفیت : طراحی بنر اگر به صورت استاندارد و متناسب با محصول یا خدمات شما طراحی و در قالب گرافیک خلاقانه قرار گیرد نقش اساسی را در نمایش آگهی شما میگذارد . معمولا Banner  از محتوای تبلیغاتی ( شعارهای تبلیغاتی کوتاه و جذاب )  و اطلاعات جزئی از محصول و ویژگی های آن است تشکیل می شود .

۲- انتخاب متن تبلیغاتی : در کنار طرح ، شما میتوانید به صورت چند خط کوتاه در مورد ویژگی محصول یا خدمتی که ارائه می دهید بنویسید . دقت داشته باشید که برای ارائه متن تبلیغاتی در instagram توسط ناشران اگهی محدودیت هایی وجود دارد و شما می بایست برای اثر بخشی بیشتر به صورت کوتاه یک متن خلاقانه و تبلیغاتی مناسب تهیه کنید .

۳- جایگاه نمایش آگهی : تصور کنید شما یک طراحی مناسب در اختیار دارید ، یک شعار مناسب و موثر تبلیغاتی هم انتخاب کرده اید ، چیزی که میتواند تکمیل کننده این مورد ذکر شده باشد انتخاب یک جایگاه مناسب برای نمایش اگهی شماست . انتخاب این مرحله بسیار دشوار و گاها عواقب منفی مالی زیادی برای شما همراه دارد . برای اینکه بهترین صفحه یا پیچ را برای درج آگهی خود انتخاب کنید باید حساسیت و بررسی های مختلف را انجام دهید . یک صفحه ای که دارای بازدید واقعی مناسب ، نزدیک بودن موضوع آگهی با صفحه ی اینستاگرامی که میخواهد آگهی شما به نمایش در آورد از مهمترین ویژگی یک جایگاه مناسب نمایشی می باشد . خصوصا هنگامی که راه های مختلفی برای پذیرش تبلیغات در اینستاگرام پیش روی شما قرار میگیرد .ما در شرکت آریا گستر تبلیغات گسترده شما را در بهترین پیج ها با بازدهی بالا انجام میدهیم. برای مشاهده تعرفه های دیگر پیج های مجموعه ما به آدرس سایت ما مراجعه کنید

در سایت لیست پیج ها + تعرفه ها موجود است  کلیک کنید

 

نمونه بنر اینستاگرام :

برای بررسی و سفارش یک طراحی بنر اینستاگرامی که میخواهید در استوری یا پست منتشر کنید ، مشاهده نمونه کارها می تواند نقش بسزایی داشته باشد ، شما با بررسی نمونه بنر استوری یا نمونه بنر پست اینستاگرام به این موضوع پی می برید که طراح مجموعه ما توانایی انجام چه مدل و سطح کیفی را دارا می باشد :

طراحی بنر تبلیغاتی اینستاگرام
طراحی بنر تبلیغاتی اینستاگرام